► O nás

LEXAN ZELENSKÝ


Trnava, Senec, Bratislava, Piešťany


Naša firma sa už viac ako 10 rokov zaoberá predajom a distribúciou dutinkových a plných polykarbonátových dosiek (polykarbonátu) od popredných Európskych výrobcov LEXAN a ARLA spolu s kompletným montážnym príslušenstvom. V ponuke taktiež máme priehľadné PMMA dosky (plexisklo), plný polykarbonát, polyprepylén (výplň balkónov), polykarbonátové vlnovky a trapéz, rôzne hliníkové a plastové profily, jockle. Ponúkame aj výrobu kvalitných záhradných skleníkov z lexanu (viac v sekcií skleník - lexaník).
Taktiež sprostredkovavame výrobu a montáž prístreškov, pergól, altánkov, zimných terás, balkónov prostredníctvom overených zámočníkov s dlhoročnou praxou.
Zakladáme si predovšetkým hlavne na kvalite produktov, profesionalite a spokojnosti zákazníkov. Poskytujeme odborné poradenstvo od plánovania až po samotnú realizáciu stavieb.

Všetky naše polykarbonáty sú originálne a prešli všetkými technickými skúškami. Technické osvedčenia a vyhlásenia o zhode predložíme na výzvu zákazníka.


Kde nás nájdete:

Trnava - Suchovská cesta 12
tel.kontakt: +421 915 771 461
email: zelenskystefan@gmail.com

Senec - Fučíkova 8
tel.kontakt: +421 907 172 806
email: zelenskadagmar@gmail.com

Bratislava - Bojnická cesta 20
tel.kontakt: +421 949 046 616
email: zelenskybratislava@gmail.com

Piešťany - Hurbanova 21
tel.kontakt: +421 915 771 461
email: zelenskystefan@gmail.com


NOVOOTVORENÁ PREDAJŇA V BRATISLAVE (od 3. Marca 2014)


Už novootvorená predajňa v Bratislave - Bojnická ulica č.20. Sklad sa nachádza 1 km od Vajnorskej cesty (mapa viď. v sekcii predajné miesta).

Ponúkané výhody:
- uvádzacie ceny
- rezanie na mieru zdarma
- rezanie na počkanie
- zákazník nemusí vziať celé tabule a príslušenstvo, ale len požadované kusy, vrátane nepredajného odpadu, čím sa cena výrazne zníži
- v ponuke je veľké množstvo formátov (šírky - 1,25m, 1,5m, 2,1m...dĺžky - 5m, 6m, 7m)- na objednávku aj polykarbonátové dosky atypických rozmerov
- na objednávku (bez príplatku) nie je problém vyrobiť tabule iných rozmerov (najmä dĺžok)
- odborné poradenstvo a vypracovanie cenových ponúk na polykarbonátové platne

Ponúkame taktiež výrobu a montáž prístreškov, zimných záhrad, balkónov atď. Vaše požiadavky sprostredkovávame nami overeným zámočníkom s dlhoročnou praxou, ktorí sa postarajú o zameranie, vyhotovanie a montáž za prijatelné ceny.


Referencie značky ARLA
Jedná sa o Švédsku značku, ktorá vyrába polykarbonátové dosky a dodáva ich takmer do celého sveta. Vďaka svojej kvalite je jednou z najkvalitnejších značiek v Európe aj mimo nej, ktorá vyrába polykarbonátové dosky. Tieto dosky majú najlepšiu UV stabilizáciu, nakoľko ako prvý prišli s technológiou, kde sa UV- filter nenanáša na povrch dosky, ale priamo vmiešava do polykarbonátu, čím nemôže dôjsť ku jeho odštiepeniu. Na polykarbonáte je najdôležitejšou súčasťou práve UV- stabilizácia, ktorá zabezpečuje jeho odolnosť voči vonkajším poveternostným podmienkam.

Polykarbonáty od Švédskej firmy ARLA, ktoré ponúkame aj MY, boli použité pri výstavbe zimného štadiónu Ondreja Nepelu v Bratislave (viď foto). Aktuálne ARLA dodáva svoj material aj do Afriky k výstavbe futbalového štadióna. Arla vyrába polykarbonátové dosky, ktoré sa vďaka svojej kvalite predávajú po celom svete.


Polykarbonátové dosky zn.Arla prešli všetkými technickými skúškami a spĺňajú všetky normy, o čom svedčí vyhlásenie zhody v odseku CERTIFIKÁTY.
Ponúkané výhody:

- Rezanie polykarbonátu ZDARMA
- Zabezpečujeme dopravu za nízke ceny v mestách a ich okolí- Trnava, Bratislava, Senec, Hlohovec, Sereď, Galanta, Šala, Modra, Piešťany
- Možnosť vyfukovania komôrok
- Množstevné zľavy