► O nás

LEXAN ZELENSKÝ


Trnava, Senec, Bratislava, PiešťanyNaša firma sa už viac ako 10 rokov zaoberá predajom a distribúciou dutinkových a plných polykarbonátových dosiek (polykarbonátu) od popredných Európskych výrobcov LEXAN a ARLA spolu s kompletným montážnym príslušenstvom a ďalšími rôznymi stavebnými doskami. Zakladáme si predovšetkým hlavne na kvalite produktov, profesionalite a spokojnosti zákazníkov. Poskytujeme odborné poradenstvo od plánovania až po samotnú realizáciu stavieb.

V našej ponuke máme:

 • Dutinkové a plné polykarbonátové dosky LEXAN, ARLA

 • Priehľadné PMMA dosky (plexisklo)

 • Kompaktné vysokotlakové HPL dosky Fundermax, Kronospan

 • Kompozitné sendvičové panely Neobond

 • Polykarbonátové vlnovky a trapéz

 • Kvalitné a ľahkézáhradné polykarbonátové skleníky-lexaníky vyrábané na mieru zákazníka

 • rôzne hliníkové a plastové profily, jockle.Všetky naše polykarbonáty sú originálne a prešli všetkými technickými skúškami. Technické osvedčenia a vyhlásenia o zhode predložíme na výzvu zákazníka.

Ponúkame taktiež výrobu a montáž prístreškov, zimných záhrad, balkónov atď. Vaše požiadavky sprostredkovávame nami overenými zámočníkmi s dlhoročnou praxou, ktorí sa postarajú o zameranie, vyhotovanie a montáž za prijatelné ceny.


Referencie značky ARLA
Jedná sa o Švédsku značku, ktorá vyrába polykarbonátové dosky a dodáva ich takmer do celého sveta. Vďaka svojej kvalite je jednou z najkvalitnejších značiek v Európe aj mimo nej, ktorá vyrába polykarbonátové dosky. Tieto dosky majú najlepšiu UV stabilizáciu, nakoľko ako prvý prišli s technológiou, kde sa UV- filter nenanáša na povrch dosky, ale priamo vmiešava do polykarbonátu, čím nemôže dôjsť ku jeho odštiepeniu. Na polykarbonáte je najdôležitejšou súčasťou práve UV- stabilizácia, ktorá zabezpečuje jeho odolnosť voči vonkajším poveternostným podmienkam.

Polykarbonáty od Švédskej firmy ARLA, ktoré ponúkame aj MY, boli použité pri výstavbe zimného štadiónu Ondreja Nepelu v Bratislave (viď foto). Aktuálne ARLA dodáva svoj material aj do Afriky k výstavbe futbalového štadióna. Arla vyrába polykarbonátové dosky, ktoré sa vďaka svojej kvalite predávajú po celom svete.


Polykarbonátové dosky zn.Arla prešli všetkými technickými skúškami a spĺňajú všetky normy, o čom svedčí vyhlásenie zhody v odseku CERTIFIKÁTY.Ponúkané výhody:

  Rezanie polykarbonátu ZDARMA

  Zabezpečujeme dopravu za nízke ceny v mestách a ich okolí- Trnava, Bratislava, Senec, Hlohovec, Sereď, Galanta, Šala, Modra, Piešťany, Pezinok

  Možnosť vyfukovania komôrok

  Množstevné zľavy