+421 915 771 461


► O nás

Predaj originálnych polykarbonátových dosiek LEXAN TM ®


LEXAN ZELENSKÝ


Trnava, Senec, Bratislava, PiešťanyNaša firma sa už viac ako 20 rokov zaoberá predajom a distribúciou dutinkových a plných polykarbonátových dosiek (polykarbonátu) od popredného svetového výrobcu zn. LEXAN ® (registrovaná ochranná značka), spolu s kompletným montážnym príslušenstvom a ďalšími rôznymi stavebnými doskami. Zakladáme si predovšetkým hlavne na kvalite produktov, profesionalite a spokojnosti zákazníkov. Poskytujeme odborné poradenstvo od plánovania až po samotnú realizáciu stavieb.

V našej ponuke máme:

 • Dutinkové a plné polykarbonátové dosky LEXAN ® (Thermoclear)

 • Priehľadné PMMA dosky (plexisklo)

 • Kompaktné vysokotlakové HPL dosky Fundermax, Kronospan

 • Kompozitné sendvičové panely Neobond

 • Polykarbonátové vlnovky a trapéz

 • Kvalitné a ľahkézáhradné polykarbonátové skleníky-lexaníky vyrábané na mieru zákazníka

 • rôzne hliníkové a plastové profily, jockle.


Polykarbonátové dosky predávame výlučne zn. LEXAN ®, ktorá patrí medzi najkvalitnejšie značky na trhu, nakoľko obsahujú 100%-tný polykarbonát a spolu so svojou pevnosťou a UV stabilizáciou (výlučne obojstrannou) prevyšujú značky iných výrobcov. Všetky naše polykarbonáty (LEXAN ®) sú originálne a prešli všetkými technickými skúškami. Technické osvedčenia a vyhlásenia o zhode predložíme na výzvu zákazníka.

V rámci našich služieb ponúkame taktiež montáž polykarbonátových dosiek na už hotové konštrukcie, ktorá je vykonávaná priamo našou firmou skúsenými odborníkmi z praxe (viac sekcia montáž). Okrem montáže ponúkame taktiež výrobu a montáž prístreškov, zimných záhrad, balkónov atď., pričom tieto Vaše požiadavky sprostredkovávame nami overenými zámočníkmi s dlhoročnou praxou, ktorí sa postarajú o zameranie, vyhotovanie a montáž za prijatelné ceny.


Referencie značky LEXAN ®
Jedná sa o vôbec najkvalitnejšie značku, ktorá vyrába polykarbonátové dosky a dodáva ich takmer do celého sveta. Vďaka svojej kvalite je jednou z najkvalitnejších značiek vo svete, ktorá vyrába polykarbonátové dosky. Tieto dosky majú jednu z najlepších UV stabilizácii, nakoľko používajú technológiou, pri ktorej sa UV- filter nenanáša len na povrch dosky, ale aj priamo vmiešava do oboch stien polykarbonátu, čím nemôže dôjsť ku jeho odštiepeniu. Na polykarbonáte je najdôležitejšou súčasťou práve UV- stabilizácia a jeho celková pevnosť, ktorá zabezpečuje jeho odolnosť voči vonkajším poveternostným podmienkam.

Polykarbonáty od výrobcu LEXAN TM (Thermoclear), ktoré ponúkame aj MY, boli použité pri výstavbe zimného štadiónu Ondreja Nepelu v Bratislave (viď foto).Ponúkané výhody:

 • Rezanie polykarbonátu na mieru ZDARMA

 • Zabezpečujeme dopravu za nízke ceny v mestách a ich okolí- Trnava, Bratislava, Senec, Hlohovec, Sereď, Galanta, Šala, Modra, Piešťany, Pezinok

 • Možnosť vyfukovania komôrok

 • Množstevné zľavy