► O nás

LEXAN ZELENSKÝ


Trnava, Senec, Bratislava, Piešťany


Naša firma sa zaoberá predajom a distribúciou polykarbonátových dosiek (polykarbonátu) zn. Lexan, Arla. Ponúkame tiež priehľadné dosky Barlo San (plexisklo), plný polykarbonát, polyprepylén (výplň balkónov), polykarbonátové vlnovky a trapéz, hliníkové a plastové profily, jockle.
Ponúkame aj výrobu kvalitných záhradných skleníkov z lexanu (viac v sekcií skleník - lexaník)

Kde nás nájdete:

Trnava - Suchovská cesta 12          ( Pon-Pia 8:00 - 16:00 )                         0915 771 461

Senec - Fučíkova 8                            ( Pon-Pia 8:00 - 16:00 )                         0907 172 806

Bratislava - Bojnická 20                   ( Pon-Pia 8:00 - 16:00 )                         0949 046 616

                                                         Piešťany - Hurbanova 21                ( Pon-Pia 8:00 - 15:00 )                         0915 771 461


                                                         E-mail:

                                                                 zelenskystefan@gmail.com                    (sklad Trnava, Piešťany)

                                                                 zelenskadagmar@gmail.com                 (sklad Senec)

                                                                 zelenskybratislava@gmail.com             (sklad Bratislava)


NOVOOTVORENÁ PREDAJŇA V BRATISLAVE (od 3. Marca 2014)


Už novootvorená predajňa v Bratislave - Bojnická ulica č.20. Sklad sa nachádza 1 km od Vajnorskej cesty (mapa viď. v sekcii predajné miesta).

Ponúkané výhody:
- uvádzacie ceny
- rezanie na mieru zdarma
- rezanie na počkanie
- zákazník nemusí vziať celé tabule a príslušenstvo, ale len požadované kusy, vrátane nepredajného odpadu, čím sa cena výrazne zníži
- v ponuke je veľké množstvo formátov (šírky - 1,25m, 1,5m, 2,1m...dĺžky - 5m, 6m, 7m)- na objednávku aj polykarbonátové dosky atypických rozmerov
- na objednávku (bez príplatku) nie je problém vyrobiť tabule iných rozmerov (najmä dĺžok)
- odborné poradenstvo a vypracovanie cenových ponúk na polykarbonátové platne

Ponúkame taktiež výrobu a montáž prístreškov, zimných záhrad, balkónov atď. Vaše požiadavky sprostredkovávame nami overeným zámočníkom s dlhoročnou praxou, ktorí sa postarajú o zameranie, vyhotovanie a montáž za prijatelné ceny.


Naša firma sa už viac ako 10 rokov zaoberá predajom polykarbonátových dosiek od popredných Európskych výrobcov ako LEXAN, ARLA a montážneho príslušenstva v 4 predajniach. Zakladáme si predovšetkým na kvalite produktov, profesionalite a hlavne na spokojnosti zákazníka. Odborné poradenstvo v našej oblasti je samozrejmosťou.
Všetky naše polykarbonáty sú originál. Prešli všetkými technickými skúškami. Technické osvedčenia a vyhlásenia o zhode predložíme na výzvu zákazníka.

                                                                                 Referencie značky ARLA:

Jedná sa o Švédsku značku, ktorá vyrába polykarbonátové dosky a dodáva ich takmer do celého sveta. Vďaka svojej kvalite je jednou z najkvalitnejších značiek v Európe aj mimo nej, ktorá vyrába polykarbonátové dosky. Tieto dosky majú najlepšiu UV stabilizáciu, nakoľko ako prvý prišli s technológiou, kde sa UV- filter nenanáša na povrch dosky, ale priamo vmiešava do polykarbonátu, čím nemôže dôjsť ku jeho odštiepeniu. Na polykarbonáte je najdôležitejšou súčasťou práve UV- stabilizácia, ktorá zabezpečuje jeho odolnosť voči vonkajším poveternostným podmienkam.

Polykarbonáty od Švédskej firmy ARLA, ktoré ponúkame aj MY, boli použité pri výstavbe zimného štadiónu Ondreja Nepelu v Bratislave (viď foto). Aktuálne ARLA dodáva svoj material aj do Afriky k výstavbe futbalového štadióna. Arla vyrába polykarbonátové dosky, ktoré sa vďaka svojej kvalite predávajú po celom svete.


Polykarbonátové dosky zn.Arla prešli všetkými technickými skúškami a spĺňajú všetky normy, o čom svedčí vyhlásenie zhody v odseku CERTIFIKÁTY.
Ponúkané výhody:

- Rezanie polykarbonátu ZDARMA
- Zabezpečujeme dopravu za nízke ceny v mestách a ich okolí- Trnava, Bratislava, Senec, Hlohovec, Sereď, Galanta, Šala, Modra, Piešťany
- Možnosť vyfukovania komôrok
- Množstevné zľavy