► Montáž polykarbonátových dosiek na prístrešok (terasu)

Montáž originálnych polykarbonátových dosiek LEXAN TM ®
V rámci našich služieb poskytujeme priamo našou firmou montáž originálnych polykarbonátových platní značky LEXAN TM na už existujúce konštrukcie prístreškov bez ohľadu na to, z akého materiálu je predmetná konštrukcia prístrešku vyhotovená.

Tým, že zveríte namontovanie lexanu na prístrešok priamo nám, budete mať istotu v jeho profesionálnom inštalovaní a okrem 10-ročnej záruky na materiál, budete mať zákonnú záruku aj na montáž.


Montáž lexanových dosiek na prístrešok je náročný proces, ktorý si vyžaduje množstvo vedomostí a skúseností, pri ktorom je nutné dodržať hneď niekoľko dôležitých postupov samotnej inštalácie, nakoľko iba tak dokáže tento materiál poskytnúť komfort, pohodlie a dlhodobú životnosť. V opačnom prípade môže polykarbonátová doska prepúšťať vodu, čo znehodnotí nie len samotnú lexanovú dosku ale aj účel prístrešku, terasy, prípadne pri zmene teploty vydávať nepríjemné zvuky. V krajnom prípade môže byť doska vystavená nadmernej záťaži, čo môže skončiť až jej prelomením.

Ak ešte len plánujete terasu (prístrešok), predtým navštívte jednu z našich predajní, kde Vám vysvetlíme, aký vhodný typ konštrukce treba zvoliť, aby bolo možné polykarbonátové dosky použiť, resp. aby konštrukcia bola navrhnutá takým štýlom, pri ktorom nebude vznikať nežiaduci odpad, ktorý cenu zbytočne navýši. Prípadne Vám vieme dať kontakt na nami overených zámočníkov, ktorý sa postarajú o kompletnú realizáciu Vášho prestrešenia aj spolu s montážou polykarbonátových dosiek. Túto prácu sprostredkovávame zámočníkom s dlhoročnou praxou.

Naše služby zahŕňajú:
  • bezplatnú obhliadku konštrukcie priamo na mieste, odborné poradenstvo
  • navrhnutie vhodného typu polykarbonátovej dosky zn. LEXAN TM (hrúbka, farba, atď.)
  • presné zameranie konštrukcie a vypočítanie nezáväznejcenovej ponuky na materiál + montáž
  • dopravu materiálu
  • odbornú inštalácia polykarbonátových dosiek našimi odborníkmi


  • Ak máte záujem o montáž polykarbonátových dosiek (Lexanu) na prístrešok/terasu, neváhajte nás kontaktovať.

    ► Niečo na inšpiráciu: