► Záhradný polykarbonátový skleník


Ponúkame na predaj polykarbonátový záhradný skleník z hliníkovej konštrukcie a polykarbonátových dosiek, čo zaručuje jeho dlhodobú živostnosť (výrobcom udávaná min. 40 rokov). Ide o materiály s nízkou hmotnosťou, vďaka čomu je možné polykarbonátový záhradný skleník každoročne prekladať na novú, čerstvú a úrodnú pôdu po celej záhrade, pričom sa uchytáva do zeme pomocou kotiev, bez potreby betónových základov.

Polykarbonatové dosky (Lexan) použité na záhradnom skleníku sú zdravotne nezávadné, teda nedochádza k uvolňovaniu škodlivých látok do záhradného skleníka, ako je to pri klasickom fóliovom skleníku. Polykarbonátová doska má uprostred vzduchovú komôrku, čo niekoľkonásobne zvyšuje jeho termoizolačné vlastnosti, preto tepľo zostane v záhradnom skleníku aj cez chladné jarné/jesenné noci. Zelenina tak dozrieva skôr, nakoľko už len slabé slnečné lúče spôsobia jeho prehriatie a následné udržanie tepla vo vnútri záhradného skleníka.

Záhradný lexanový skleník je v tvare póloblúka, čo garantuje jeho až priam neuveriteľnú pevnosť, stabilitu a odolnosť voči prevaleniu snehom, nakoľko ten sa na ňom neudrží. Záhradný Skleník - Lexaník má zo zadu veľké výklopné otvarácie okno pozdĺž celého oblúku a z predu dvere.

Vnútri polykarbonátového záhradného skleníku je možné si zavesiť o hliníkovú konštrukciu rôzne koflíky, zavlažovacie systémy, prípadne vyviazať stonky rastlín atď.

Výstavnú vzorku záhradného polykarbonátového skleníka nájdete v našej predajni v Trnave - Suchovská cesta č.12.

Typy záhradných polykarbonátových skleníkov:

šírka 2,5m, dĺžka 4m
šírka 2,5m, dĺžka 5m
šírka 2,5m, dĺžka 6m

Základné informácie o záhradnom skleníku:
  • Záhradný skleník je vyhotovený z hliníkovej konštrukcie a 4 mm polykarbonátu (s UV- filtrom)
  • Na zadnej strane skleníka je veľké vetracie okno v tvare poloblúka
  • Odoláva teplotám od -40 °C do + 120 °C
  • Životnosť skleníka je min. 40 rokov
  • Ukotvenie do zeme bez základov (dá sa prekladať)
  • Je ľahký
  • Vysoká svetelná priepustnosť ako u skla – 85 %
  • Tepelná izolácia K = 3,9 / m2

AKO OBJEDNAŤ:

Skleníky sa objednávajú osobne alebo cez e-mail zelenskystefan@gmail.com. Pri objednávke treba uviesť dĺžku skleníka, telefónne číslo, meno a adresu dodania.
Objednávky na skleníky prijímame po celý rok. Vyhotovenie a montáž skleníkov prebieha len v jarných mesiacoch (Marec, Apríl, Máj) podľa priaznivosti počasia priamo u zákazníka.

ZIMNÁ AKCIA - Pri objednaní skleníka do konca marca 2019 je ukotvenie a doprava zdarma.